English online test

Na této stránce naleznete informace potřebné k vyplnění rozřazovacího testu z angličtiny na KCJ UPOL.

Doporučený postup přihlášení

Přihlašte se přes webový prohlížeč do univerzitního emailu (https://www.outlook.com/upol.cz) a rozklikněte odkaz na test z informačního emailu s předmětem „English online test – návod k vyplnění a časté dotazy“.
V tomto případě přihlášení proběhne automaticky, protože email i test využívají stejný univerzitní účet.

Při problémech s přihlášením

  1. Ověřte, že Vám funguje přihlášení do univerzitního emailu (https://www.outlook.com/upol.cz). Pokud ne, pak první musíte vyřešit problém s emailem. Test a email využívají stejný účet spravovaný CVT UPOL. Postupujte dle návodu na https://wiki.upol.cz/upwiki/Pristup_k_e-mailu.
  2. Zkontrolujte, že nejste přihlášení na jiný office365 účet (například ze střední školy, z práce, od sourozence, rodičů, nebo spolubydlících, …).
  3. Zkontrolujte přihlašovací údaje. Test je navázán na Váš univerzitní office365 účet. Tedy použijte stejné přihlašovací jméno i heslo jako do univerzitního účtu (emailu) na https://outlook.com/upol.cz. Více informací k účtu na https://wiki.upol.cz/upwiki/Pristup_k_e-mailu.
  4. Zkuste jiný webový prohlížeč, případně i jiné zařízení (počítač, tablet, …).
  5. Pokud je vše z předchozích bodů v pořádku a nefunguje Vám pouze test samotný, napište email na tomas.urbanec@upol.cz.

Další informace

  1. Vyhodnocení testu může trvat až 48 hodin (v závislosti na vytížení). Pokud ani po 48 hodinách nedostanete výsledky, ozvěte se emailem.
  2. English online test je dostupný na https://forms.office.com/r/eBUA4wt0aZ v termínu 28.8.2023 až 18.9.2023.
  3. Každý student testem může projít pouze jednou. Více informací k testu dostanete, jakmile se k němu přihlásíte.

V případě úspěchu v EOT se nezapomeňte zapsat k rozdílové zkoušce v MS Teams (Rozdílová zkouška pro AIII1 i AIII3 .docx).